TIKVES Вино Црвено кутија 3l + 500ml ГРАТИС

TIKVES Вино Црвено кутија 3l + 500ml ГРАТИС

TIKVES Вино Црвено кутија 3l + 500ml ГРАТИС

TIKVES Вино Црвено кутија 3l + 500ml ГРАТИС

310 ден

Има

310 ден

Достапност: Има SKU: 022717-1

Опис

TIKVES Вино Црвено кутија 3l + 500ml ГРАТИС

Опис: За оние што ги препознаваат вистинските вредности, ја ценат традицијата, убавината и радоста на животот. Уживајте во ова суво црвено вино, со кристално црвена боја и богат вкус, произведено на традиционален начин од сортите вранец и мерло

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 3l + 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: