TIKVES Вино Александрија Црвено 0.187l

TIKVES Вино Александрија Црвено 0.187l

TIKVES Вино Александрија Црвено 0.187l

TIKVES Вино Александрија Црвено 0.187l

80 ден

Има

80 ден

Достапност: Има SKU: 011856

Опис

TIKVES Вино Александрија Црвено 0.187l

Опис: Суво црвено вино со контролирано потекло од тиквешкото виногорје.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.187l

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: