Self Clear Тест за бременост

Self Clear Тест за бременост

self clear test za bremenost

Self Clear Тест за бременост

189 ден

Има

189 ден

Достапност: Има SKU: 150194

Опис

Self Clear Тест за бременост

 

Тест за бременост од нова генерација (за самоиспитување).Self Clear е  тест кој ви овозможува да дознаете дали сте бремени веќе од 8.ден по сексуалниот однос. Ова е единствен тест дури и за жени кои немаат стабилен циклус.

Сигурност поголема од 99%.

Да се чува на собна температура.

За еднократна употреба.

 

Земја на потекло: Франција

 

Баркод:  5206977000035

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: