TEO Течен сапун Sensitive 400ml

TEO Течен сапун Sensitive 400ml

TEO Течен сапун Sensitive 400ml

TEO Течен сапун Sensitive 400ml

73 ден

Има

73 ден

Достапност: Има SKU: 057517

Опис

TEO Течен сапун Sensitive 400ml

Опис: Течен сапун за хидрирана кожа без парабени без силикони. Дерматолошки тестиран.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: