Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

тефлонско тенџере

Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

550 ден

Има

550 ден

Достапност: Има SKU: 20211056

Опис

Тенџере со поклопец тефлон o20

Назив на продуктот: Тефлонско тенџере со стаклен поклопец.

Димензии: Пречникот на тенџерето изнесува 20cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: