Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

тенџере со рачка

Тенџере со поклопец тефлон ⌀20

550 ден

Out of stock

550 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211055

Опис

Тенџере со поклопец тефлон o20

Назив на продуктот: Тефлонско тенџере со поклопец и рачка.

Димензии: Пречникот на тенџерето изнесува 20cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: