Тенџере гранитно ⌀24

Тенџере гранитно ⌀24

гранитно тенџере

Тенџере гранитно ⌀24

1,420 ден

Има

1,420 ден

Достапност: Има SKU: 20211057

Опис

Тенџере гранитно o24

Назив на продуктот: Гранитно тенџере со пречник од 24cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: