ТЕМПЕРНИ БОИ – Неон 1/6 – 25ml

ТЕМПЕРНИ БОИ – Неон 1/6 – 25ml

ТЕМПЕРНИ БОИ - Неон 1/6 - 25ml

ТЕМПЕРНИ БОИ – Неон 1/6 – 25ml

229 ден

Има

229 ден

Достапност: Има SKU: 071984

Опис

ТЕМПЕРНИ БОИ – Неон 1/6 – 25ml

Опис: Темперни Бои PELIKAN NEON 25ml – темперни бои од највисок квалитет кои се одликуваат со силни,
густи и интензивни неон бои кои овозможуваат лесно боење на површината. Пигментите се отпорни на светло,
боите лесно се мешаат со што се добиваат интензивни и живи тонови. Спакувани се во атрактивно пакување.

Нето:1/6 – 25ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: