Технички молив NOKI Forza 0.7мм 8200

Технички молив NOKI Forza 0.7мм 8200

Технички молив NOKI Forza 0.7мм 8200


56 ден

Има


56 ден

SKU: 6006022
Поништи

Опис

Технички молив NOKI Forza 0.7мм 8200

Опис: Технички молив NOKI Forza

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

 

Боја

Бела, Виолетова, Жолта, Сина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: