Технички молив

технички молив

Технички молив


18 ден

Има


18 ден

SKU: 6000860
Поништи

Опис

Технички молив DF-108

Oпис: Технички молив DF-108

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Виолетова, Зелена, Портокалова, Сина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: