TAZE Пуканки со карамела 100gr

TAZE Пуканки карамел 100gr

TAZE Пуканки со карамела 100gr

45 ден

Има

45 ден

Достапност: Има SKU: 073419

Опис

TAZE Пуканки со карамела 100gr

Опис: Пуканки со карамела

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 100gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: