Тава со поклопец ⌀28

Тава со поклопец ⌀28

тава

Тава со поклопец ⌀28

620 ден

Има

620 ден

Достапност: Има SKU: 20211059

Опис

Тава со поклопец o28

Назив на продуктот: Тава со стаклен поклопец. Пречник на тавата изнесува 28cm.
Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: