Тава со поклопец ⌀26

Тава со поклопец ⌀26

тава

Тава со поклопец ⌀26

570 ден

Има

570 ден

Достапност: Има SKU: 20211058

Опис

Тава со поклопец o26

Назив на продуктот: Тава со стаклен поклопец.  Дијаметарот на тавата изнесува 26cm.
Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: