Тава со поклопец ⌀20

Тава со поклопец ⌀20

тава

Тава со поклопец ⌀20

520 ден

Има

520 ден

Достапност: Има SKU: 20211060

Опис

Тава со поклопец o20

Назив на продуктот: Тава со стаклен поклопец. Дијаметарот на тавата изнесува 20cm.
Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: