PASTEL Тарт со јаболко

PASTEL Тарт со јаболко

Тарт со јаболко

PASTEL Тарт со јаболко

80 ден

Има

80 ден

Достапност: Има SKU: 190023

Опис

PASTEL Тарт со јаболко парче

Опис: Тарт со јаболко PASTEL

Состав: брашно, шеќер, ванила крем, цимет, јаболка.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: