TAKE Чокобар со кикирики и чоколадо 43gr

TAKE Чокобар со кикирики и чоколадо 43gr

TAKE Чокобар кикирики чоколадо 43gr

TAKE Чокобар со кикирики и чоколадо 43gr

16 ден

Out of stock

16 ден

TAKE Чокобар со кикирики и чоколадо 43gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 052343

Опис

TAKE Чокобар со кикирики и чоколадо 43gr

Опис: Чокобар кикирики чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето:43gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: