TAFT Power Гел за коса 250ml

TAFT POWER Гел за коса 250ml

TAFT Power Гел за коса 250ml

249 ден

Има

249 ден

Достапност: Има SKU: 027271

Опис

TAFT Power Гел за коса 250ml

Опис: Гел за коса.

Формула за зајакнување  за моќна фиксација и 100% силна коса од коренот до врвовите. За 24-часовна фиксација без лепење, без траги и лесно миење.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: