TAFT Mega Volume Пена за коса 200ml

TAFT Mega Volume Пена за коса 200ml

TAFT Mega Volume Пена за коса 200ml

TAFT Mega Volume Пена за коса 200ml

189 ден

Има

189 ден

Достапност: Има SKU: 027259

Опис

TAFT Mega Volume Пена за коса 200ml

Опис: TAFT Пена за коса  мега волумен

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: