TAFT Power Cashmere Пена за коса 200ml

TAFT Power Cashmere Пена за коса 200ml

TAFT Power Cashmere Пена за коса 200ml

TAFT Power Cashmere Пена за коса 200ml

189 ден

Има

189 ден

Достапност: Има SKU: 018879

Опис

TAFT Power Cashmere Пена за коса 200ml

Опис: Пена за коса TAFT

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: