TAFT Mega Volume Лак за коса 250ml

TAFT Mega Volume Лак за коса 250ml

TAFT Лак за коса volume mega 250ml

TAFT Mega Volume Лак за коса 250ml

189 ден

Има

189 ден

TAFT Mega Volume Лак за коса 250ml

Достапност: Има SKU: 027260

Опис

TAFT Mega Volume Лак за коса 250ml

Опис: Лак за коса.

Нето: 250ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: