-26%

TAFT Power Лак за коса 250ml

TAFT Лак за коса power 250ml

TAFT Power Лак за коса 250ml

189 ден 139 ден

Има

189 ден 139 ден

Понудата истекува за:
18Дена21Саати14Минути25Секунди

TAFT Power Лак за коса 250ml

Достапност: Има SKU: 013653

Опис

TAFT Power Лак за коса 250ml

Опис: Лак за коса.

Нето: 250ml

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: