Табла Плута INTERPANO 60*90 512

Табла Плута INTERPANO 60*90 512

Табла Плута INTERPANO 60_90 512 

Табла Плута INTERPANO 60*90 512

395 ден

Има

395 ден

Tabla Pluta Interpano 60*90 512

Достапност: Има SKU: 6004580

Опис

Табла Плута INTERPANO 60*90 512

 

Табла плута со дрвена рамка .

Димензии: 60*90 cm

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8697659881115

Димензии 90 × 60 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: