Табла Плута INTERPANO 45*60 511

Табла Плута INTERPANO 45*60 511

Табла Плута INTERPANO 45_60 511

Табла Плута INTERPANO 45*60 511

239 ден

Има

239 ден

Tabla Pluta Интерпано 45*60 511

Достапност: Има SKU: 6005948

Опис

Табла Плута INTERPANO 45*60

 

Табла плута со дрвена рамка .

Димензии: 45*60 cm

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8697659881108

Димензии 60 × 45 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: