Табла бела 45*60

Табла бела 45*60

Табла бела 45_60

Табла бела 45*60

659 ден

Има

659 ден

Tabela bela 45*60

Достапност: Има SKU: 6001524

Опис

Табла бела 45*60

 

Табла бела со алуминиумска лајсна. Дизајнирана за пишување со маркир.

 

Димензии: 45×60 sm

 

Земја на потекло: Турција

Димензии 60 × 45 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: