Табла Бела 30*45 INTERPANO 383-М

Табла Бела 30*45 INTERPANO 383-М

Табла Бела 30_45 INTERPANO 383-М

Табла Бела 30*45 INTERPANO 383-М

206 ден

Има

206 ден

Tabla Bela 30 * 45 Интерпано 383-М

Достапност: Има SKU: 6007346

Опис

Табла Бела 30*45 INTERPANO 383-М

 

Бела табла , со дрвена рамка, дизајнирана за пишување со маркер.

Димензии 30 x 45 cm.

 

Состав: Пластика.

 

Земја на потекло : Турција

 

Баркод: 8697659887216

Димензии 45 × 30 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: