SWISSLION Чокобисквит 35gr

SWISSLION Чокобисквит 35gr

SWISSLION Чокобисквит 35gr

11 ден

Има

11 ден

SWISSLION Чокобисквит 35gr

Достапност: Има SKU: 013166

Опис

SWISSLION Чокобисквит 35gr

Опис: чоко бисквит

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 35gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: