SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

70 ден

Има

70 ден

SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

Достапност: Има SKU: 013185

Опис

SWISSLION CHOCO MAX Пченични снегулки 250gr

Опис: чоко макс

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: