SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L

SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L

SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20_1 60L

SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L

156 ден

Има

156 ден

SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L

Достапност: Има SKU: 047980

Опис

SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L

Опис: SWIRL Вреќи за отпад со врвка 20/1 60L
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 20/1 60L
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: