SWIRL Вреќи за отпад 110L 10/1

SWIRL Вреќи за отпад 110L 10/1

SWIRL Вреќи за отпад 110L 10_1

SWIRL Вреќи за отпад 110L 10/1

126 ден

Има

126 ден

Достапност: Има SKU: 017361

Опис

Опис: SWIRL Ќеси за отпад 110L.

Swirl Вреќите за отпад се совршено решение за управување со отпадот од своите домови и градини. Со нивната специјална структура тие се особено силни и водоотпорни.

Состав: Полиетилен.

 Нето: 10/1

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Австрија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: