Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Свински увијач

Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Свински увијач

Свински увијач

Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Свински увијач


195 ден390 ден

Има


195 ден390 ден

Напомена: 1 парче свински увијач има 250гр

SKU: 1900000007
  • 500гр
  • 750гр
  • 1кг
Поништи

Одберете тежина

500гр, 750гр, 1кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: