Свежа риба Бранцин – Лаврак (цца.500гр)

Свежа риба Бранцин – Лаврак (цца.500гр)

Свежа риба Бранцин - Лаврак (цца.500гр)

Свежа риба Бранцин – Лаврак (цца.500гр)

289 ден

Има

289 ден

Грамажата на парче може да биде +-50гр

Достапност: Има SKU: 390003

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: