Свежа Калифорниска пастрмка црвена (цца. 400гр)

Свежа Калифорниска пастрмка црвена (цца. 400гр)

Свежа Калифорниска пастрмка црвена (цца. 400гр)

Свежа Калифорниска пастрмка црвена (цца. 400гр)

129 ден

Има

129 ден

Грамажата на парче може да биде +-50гр

Достапност: Има SKU: 390004

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: