SUTAS Ајран 3% 300ml

SUTAS Ајран 300ml

SUTAS Ајран 3% 300ml

21 ден

Out of stock

21 ден

SUTAS Ајран 3% 300ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 034270

Опис

SUTAS Ајран 3% 300ml

Опис: Ајран-  здрав, хранлив, вкусен и освежувачки пијалок со корени во турската култура.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:300ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: