STR8 Сет red code EDT 100ml+DEO 150ml

STR8 Сет red code EDT 100ml+DEO 150ml

STR8 Сет red code EDT 100ml+DEO 150ml

639 ден

Out of stock

639 ден

STR8 Сет red code EDT 100ml+DEO 150ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 073167

Опис

STR8 Сет red code EDT 100ml+DEO 150ml

Опис:  STR8 Сет red code EDT.Секој мирис претставува различна и уникатна филозофија и по ниво на вкус и стил. Истражете го СТР8 и зависно од вашиот личен стил и

карактер, можете да изберете помеѓу 7 неверојатни мириси кои ќе ве следат на секој нов предизвик.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: