STR8 Сет original DEO+Гел за туширање

STR8 Сет original DEO+Гел за туширање

STR8 Сет original DEO+ГЕЛ ЗА ТУШ

STR8 Сет original DEO+Гел за туширање

255 ден

Има

255 ден

STR8 Сет original DEO+Гел за туширање

 

Достапност: Има SKU: 033332

Опис

STR8 Сет original DEO+Гел за туширање

Опис: STR8 Сет original DEO+ГЕЛ ЗА ТУШ

STR8 е вашиот сојузник што ви дава слобода и флексибилност што ви треба. Секој мирис одразува  различна филозофија и став кон животот. Истражете ја понудата STR8 и во зависност од вашиот стил.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: