STR8 RED CODE Дезодоранс 150ml

-46%

STR8 RED CODE Дезодоранс 150ml

STR8 RED CODE Дезодоранс 150ml

STR8 RED CODE Дезодоранс 150ml

185 ден 99 ден

Има

185 ден 99 ден

Понудата истекува за:
5Дена11Саати41Минути34Секунди
Достапност: Има SKU: 034362

Опис

STR8 RED CODE Дезодоранс 150ml

Опис: Дезодоранс за мажи.Овошните ноти на цветна основа во комбинација со ноти на килибар и зрно тонка создадоа возбудувачки и заводлив мирис.

Нето: 150ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: