STR8 ORIGINAL Гел за туширање 400ml

STR8 ORIGINAL Гел за туширање 400ml

STR8 ORIGINAL Гел за туширање 400ml

136 ден

Има

136 ден

Достапност: Има SKU: 018431

Опис

STR8 ORIGINAL Гел за туширање 400ml

Опис: Гел за туширање со мажествен мирис на дрвена основа создаден од силни ноти на ирис.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: