STR8 ORIGINAL Дезодоранс 150ml

STR8 ORIGINAL Дезодоранс 150ml

STR8 ORIGINAL Дезодоранс 150ml

STR8 ORIGINAL Дезодоранс 150ml

185 ден

Има

185 ден

Достапност: Има SKU: 012928

Опис

STR8 ORIGINAL Дезодоранс 150ml

Опис: Дезодоранс за мажи.Мажествен мирис на дрвена основа создаден од силни ноти на ирис.

Нето: 150ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: