STR8 ORIGINAL Лосион 100ml

STR8 Лосион original 100ml

STR8 ORIGINAL Лосион 100ml

332 ден

Има

332 ден

STR8 Лосион original 100ml

Достапност: Има SKU: 012913

Опис

STR8 Лосион original 100ml

Опис: Лосион за после бричење. Само за надворешна употреба.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: