Стегачи против вошки За коса

Стегачи против вошки За коса

STEGACI PROTIV VOSKI ZA KOSA

Стегачи против вошки За коса


190 ден

Има


190 ден

SKU: 150181
Поништи

Опис

Стегачи против вошки За коса

 

Заштитува од вошки преку постепено ослободување на миризба од етерични масла.

Не остава дамки и не ја масти косата.

30 дена ефикасност.

 

Состав:  Етерични масла од: еукалиптус,лаванда,гераниум,каранфилче,рузмарин,полиестер 92% и спандекс 8%.

* Предупредување: Да не се употребува во случај на интолеранција кон било која компонента која ја содржи, со цел да се избегне можна појава на алергиски реакции. Да не се става во уста. Само за надворешна употреба.

 

Земја на потекло: Тајван

 

Баркод: 8051564491492

Боја

Розева, Црна

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: