STARK Пишкоти 210gr

STARK Piskoti 210gr

STARK Пишкоти 210gr

55 ден

Има

55 ден

Достапност: Има SKU: 012901

Опис

STARK Пишкоти 210gr

Опис: Пишкоти

Состав: Шеќер, јајца, декстроза (0,3%), средство за нараснување на тесто (Е503), арома.

Нето: 210gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: