STARK Наполитанка чоколадна со рум 180gr

STARK Наполитанка чоколадна со рум 180gr

STARK Наполитанка околадна со рум 180gr

STARK Наполитанка чоколадна со рум 180gr

46 ден

Out of stock

46 ден

STARK Наполитанка чоколадна со рум 180gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 041122

Опис

STARK Наполитанка чоколадна со рум 180gr

Опис: Наполитанка со какао крем, прелив и рум.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 180gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: