STARK Чоколадна наполитанка 180gr

STARK Чоколадна наполитанка 180gr

STARK Наполитанка чоколадна 180gr

STARK Чоколадна наполитанка 180gr

55 ден

Има

55 ден

STARK Чоколадна наполитанка 180gr

Достапност: Има SKU: 012904

Опис

STARK Чоколадна наполитанка 180gr

Опис: Наполитанка со какао крем и прелив.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 360gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: