Стаклени шолји со тацна 6/1

Стаклени шолји со тацна 6/1

Стаклени шолји со тацна 6/1

290 ден

Out of stock

290 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211013

Опис

Стаклени шолји со тацна 6/1

Назив на продуктот: Стаклени шолји со тацна.

Совршени за уживање во утринското кафе.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: