Стаклен сад за овошје ?22cm

Стаклен сад за овошје ?22cm

Стаклен сад за овошје

Стаклен сад за овошје ?22cm

100 ден

Има

100 ден

Достапност: Има SKU: 20211002

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀22cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје BF – 9B.

Димензии: ⌀22cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: