Стаклен сад за овошје 22cm

Стаклен сад за овошје 22cm

Стаклен сад за овошје

Стаклен сад за овошје 22cm

95 ден

Има

95 ден

Достапност: Има SKU: 20211001

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀22cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје LE – 2200.

Димензии: ⌀22cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: