Стаклен сад за овошје ⌀30cm

Стаклен сад за овошје ⌀30cm

стаклен сад за овошје

Стаклен сад за овошје ⌀30cm

160 ден

Има

160 ден

Достапност: Има SKU: 20211006

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀30cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје SK – 3000.

Димензии: ⌀30cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: