Стаклен сад за овошје ⌀27cm

Стаклен сад за овошје ⌀27cm

Стаклен сад за овошје.

Стаклен сад за овошје ⌀27cm

160 ден

Out of stock

160 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211007

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀27cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје RBN – 11.

Димензии: ⌀27cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: