Стаклен сад за овошје ?23cm

Стаклен сад за овошје ?23cm

Стаклен сад за овошје

Стаклен сад за овошје ?23cm

110 ден

Има

110 ден

Достапност: Има SKU: 20211004

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀23cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје.

Димензии: ⌀23cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: