Стаклен сад за овошје ?22cm

Стаклен сад за овошје ?22cm

Стаклен сад за овошј

Стаклен сад за овошје ?22cm

100 ден

Out of stock

100 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211003

Опис

Стаклен сад за овошје ⌀22cm

Назив на продуктот: Стаклен сад за овошје SK – 3000.

Димензии: ⌀22cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: